PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustegaKuupäev:Renneks käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Renneks andmekaitse põhimõtetega

Berlingo - ettevõtliku inimese suurim sõber

Berlingo kaubik on mitmeid aastaid olnud Eesti enimmüüdud tarbesõiduk. Müügiedu on taganud Berlingo mudeli usaldusväärsus, klientide positiivne kasutuskogemus ja pidev tootearendus. Uuenenud Berlingo on selle elavaks kinnituseks.

Citroën Berlingo sobib suurepäraselt väikeettevõtjale kaubaveoks ja kuulub vaieldamatult kõigi suuremate firmade autopargi valikusse. Kui on vaja leida töökindel ja hea mahutavusega sõiduk töömehele ametisõitudeks või kauba transpordiks, on Berlingo alati omal kohal.

Uuenenud Berlingo kaubik on eelkäijast veelgi ruumikam ja senisest enam on tähelepanu pööratud juhi mugavusele ning turvalisusele - mõlemad on ühtaegu olulised nii tihedas linnaliikluses kui pikkadel maanteesõitudel.

Berlingo on saadaval kahes pikkuses – 4,38 ja 4,63 m, teljevahe on mõlemal 2,73 m. Erinev on ka kaubaruumi maht: vastavalt 3,3 m³ või 3,7 m³. See annab ettevõtjatele võimaluse valida just enda vajadustele vastav ja optimaalseim keretüüp. Kaubiku kandevõime on omas klassis üks suuremaid ja küündib kuni 801 kg.

Berlingo puhul on hästi läbimõeldud ligipääs kauba laadimisruumile. Asümmeetrilised tagauksed ja külgmised lükanduksed võimaldavad laadimist ka väga kitsastes oludes. Lisaks on valikus suure tagaluugiga versioon.

Uued keskkonnasõbralikud mootorid võimaldavad senisest veelgi suuremat säästu kütuse arvelt, mis on eriti ouline just pikkadel kaubavedudel. Lai mootorivalik võimaldab hõlpsasti leida enda vajadustele sobiva. Berlingo on saadaval ka viiekohalise kaubikuna.

Citroëni tarbesõidukitele kehtib 3 a või 100 000 km garantii. Soovi korral on võimalik soetada lisagarantii.

Töölaua versioon