Kuupäev:Märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega vastavalt Renneks Kaubandus OÜ Privaatsustingimustele.

UUENENUD GRAND C4 SPACETOURER

Citroën - see on alati tähendanud mugavust ning praktilisust käsikäes. Võrratu disiainiga Grand C4 Spacetourer on kõike seda ning rohkemgi veel.
 

Citroënile omast mugavust pakuvad Grand C4 Spacetoureris mitmed nutikad lahendused, seda nii autos sees kui väljas. Näiteks piisab avaneb tagaluugi avamiseks jalaviibutusest tagumise põrkeraua all, luuk avaneb-sulgub juba elektrimootori jõul.

TUTVU C4 SPACETOURERIGA


DISAIN

MOODNE JA VÄRSKE

 

INTEGREERITUD KATUSEREELINGUD

 
Citroën Grand C4 SpaceToureri disain on futuristlik ning moodne. Kolmes osas esituled on Citroëni disaini signatuuriks ning Grand C4 Spacetourer on hallist tänavapildist seetõttu selgelt eristuv.   Elegante disain ei tohiks kunagi rikutud saada. Nii on üldisse disaini sulanduvad integreeritud katusereelingud kenasti peidus, kuid alati olemas, kui neid peaks vaja minema. 

 

LOO ENDALE OMA

Välimust ja sisemust kombineerides lood endale täpselt sellise C4 Spacetoureri nagu unistanud oled - elegantne ja väljapaistev saab see olema igal juhul.

 

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

INTERJÖÖR

C4 Spacetoureris mööduvad kilomeetrid lenneldes. Selle eest hoolitsevad kas mugava kangaga või luksusliku Nappa-nahaga kaetud istmed, mis võivad olla varustatud eriliste külgtuge pakkuvate peatugede ning massaažifunktsiooniga.

MUGAVUS

C4 Spacetourer pakub tõelist kodust hubasust. Elegantselt disainitud, eeskujulikult koostatud ning rikkalikult varustatud C4 Spacetourer pakub enneolmatut pardamugavust, mille sarnast võib kogeda üksnes kodustes oludes diivanil lesides.

MASSAAŽFUNKTSIOONIGA RELAX-ISTMED

 

LUKSUSLIKUD MATERJALID

 
Need istmed on meistriklass isegi mugavusmeistri Citroëni jaoks. Kõrvalistuja istme jalatugi muudab pikad sõidud lõõgastavaks ning massaažifunktsioon omakorda nauditavaks.   C4 Spacetoureri ruumikas salong tervitab pehmete ja soojade materjalidega. Klaasist panoraamkatus varustab salongi omakorda rohke valgusega.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Grand C4 Spacetourer järgib igas aspektis Citroën Advanced Comfort® programmi nelja peamist põhimõtet, mille kohaselt auto peab olema:

  • vaikne ning mugav
  • praktiline ja ümberseatav
  • valguküllane ja lõõgastav
  • hõlpsasti kasutatavate tehnoloogiatega varustatud

 

 

MITMEKÜLGSELT RUUMIKAS

C4 Spacetourer pakub ruumi kuni 7 reisijale, olles samal ajal ulatuslikult ümberseatava salongi näol erakordselt praktiline. Lisaks teistele istmetele saab kokku klappida ka kõrvalistuja istme.

 

MAHUKAS PAKIRUUM

Oleme C4 Spacetoureri ruumiga nutikalt ringi käinud, et nii võiksid seda sinagi! 632-liitrine pagasiruum muutub tagaistmete põrandasse klappimise järel lihtsasti 793-liitriseks. Ligipääsu hõlbustab motoriseeritud "käed-vabad"-funktsiooniga tagaluuk.

 

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

TEHNOLOOGIAD

NAUDI ÜHENDUSES OLEMIST
 

Nutimaailmale kohaselt saab uue Grand C4 Spacetoureriga ühildada mis tahes nutiseadme, pardaekraanil kuvatav navigatsioonikaart jõuab vaatajani 3D-pildina. Sõiduinfo kuvamiseks ja juhile vajaliku teabe vahendamiseks on keskkonsooli paigutatud 7-tolline puutetundlik ekraan. Rohkem juhile orienteeritud info kuvatakse tema vaateväljas olevale seadistatavale 12-tollisele ekraanile.

Grand C4 Spacetourer püsib digitaalmaailmaga ühendatud tänu kolmele tehnoloogiale: Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box ja Mirror Screen.

MIRROR SCREEN

 

CONNECT NAV

 

CONNECT BOX

   
Mirror Screen peegeldab nutitelefoni sisu läbi Apple CarPlay või Android Auto otse auto puutetundlikule ekraanile. Lisaks telefonikõnedele vastamisele saab seeläbi kuulata muusikat, podcaste või audioraamatuid.   Interaktiivne Connect Nav kuvab kujutisi kaardil 3D vaates ning sõltuvalt regioonist võimaldab ligipääsu reaalajas liiklusinfole, parkimiskohtade olemasolule jne.   Connect Box'l on kaks peamist funktsiooni: hädaabikutsung ning tehnisest rikkest teatamine. Toimib 24/7 ja ei mingit lisatasu teenuse kasutamise eest.

 

JUHIABISÜSTEEMID

Grand C4 Spacetoureri pardal muudavad turvaliseks ning murevabaks 15 juhiabisüsteemi, nende seas adaptiivne püsikiirushoidja, kiiruspiirangute tuvastussüsteem, 360-kraadist vaadet võimaldav parkimiskaamera, aktiivne reajälgimissüsteem, automaatne lähi-kaugtulede lülitussüsteem, iseparkimissüteem jpm.

JÕUÜLEKANNE

UUS EAT8 AUTOMAATKAST

 

AUHINNATUD MOOTORID

 

Grand C4 Spacetoureri uus 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast pakub senisest veelgi enama mugavuse juures ka suuremat säästlikkust. Nii on see kuni 7% säästlikum kui 6-käiguline eelkäija, olles samuti kergem ning tänu enamatele ülekannetele paremat dünaamikat pakkuv.

 

PureTech bensiinimootoreid on aastaid järjepanu hinnatud Engine of the Year auhinnaga. Sujuva käiguga bensiiniturbomootor peidab endas 120 patenti ning kaht kütusekulu maailmarekordit.

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI

Töölaua versioon