Kuupäev:Märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega vastavalt Renneks Kaubandus OÜ Privaatsustingimustele.

C4 Cactus: uus maailm, uued ideed!

Uus C4 Cactus muudab arusaamu klassikalisest luukpärast. Tehnoloogiale on liidetud isikupära, praktilisusele erakordne mugavus. Progressive Hydraulic Cushions™ vedrustuse ning Advanced Comfort istmete poolt pakutav sõidukogemus jätab tahaplaanile kõik senikogetu.

 

Uus mudel kannab edasi tänaseks juba klassikalisi Citroëni disainilahendusi nagu Airbump®, mis on nüüdseks kolinud uste keskosalt alaserva. Ulatuslik klaaspind loob mulje auto kohal hõljuvast katusest, kahes osas esi- ning 3D-stiilis tagatuled on tuttavad juba varasematelt mudelitelt nagu C3 Aircross või C4 Picasso. Saadaval on 31 erinevat eksterjööri lahendust, mis moodustatakse 9 kerevärvi ning auto omaniku maitsemeelt rõhutava 4 stiliseeriva värvipaketi abil.


Unikaalne ja julge

VAATA C4 CACTUSE PÕLVNEMISLUGU

 

Eest

 

 

Tagant

 

INTERJÖÖR

Sisemus on citroënilikult funktsionaalne, kuid samas laitmatult puhas kõigest ebavajalikust, saavutamaks võimalikult lõõgastavat ning rahulikku miljööd. Valikus on 5 erinevat interjööri, mis koostöös klaaskatusega aitavad omakorda esile tuua C4 Cactuse valgusküllasust, mugavust ning kasutatavate materjalide naturaalsust.

Erinevad sisud


Citroën Advanced Comfort®

Advanced Comfort istmed

Sohvalikku mugavuse hindajate jaoks on Citroën loonud Advanced Comfort istmed, mille tavapärasest 15 mm paksem polster pakub unustamatut elamust. Neil veedetud kilomeetrid mööduvad kui lennates.

 

 

TopBox

Nutikas ruumikasutus on viinud kaassõitja turvapadja laekonstruktsooni ning teinud võimalikuks mahuka pealtlaetava kindalaeka ning andnud kõrvalistujale rohkem põlveruumi.

 

JÕUALLIKAD

Uue C4 Cactuse kiirusomadused ja säästlikus on saavutatud kerge platvormi ning viimase generatsiooni jõuallikate kombineerimisel. Viimasel kolmel aastal Engine of the Year auhinnaga pärjatud PureTech bensiini- ning BlueHDi diiselmootorid seisavad samaaegselt hea dünaamilise kuid ökonnomse sõidu eest. Lisaks manuaalkäigukastidele kuulub valikusse ka 6-käiguline automaatkäigukast.

Võrdle tehnilisi andmeidVõrdle Varustust Võrdle LisavarustustVaata hinnakirja


MÕÕDUD


TEHNOLOOGIA

Uus Citroën C4 Cactus on varustatud 12 juhti abistava süsteemiga, mille eesmärgiks on tagada muretu ning turvaline sõit. Muu hulgas tuvastab auto juhi väsimust, ennetab kokkupõrget, pidurdab vältimatu kokkupõrke korral ning vähendab juhi tähelepanematusest tingitud riski.

Progressive Hydraulic Cushions™

Uus C4 Cactus on võtnud ülesandeks viia mugavus automaailmas täiesti uuele tasemele. Kasutades Citroën Advanced Comfort® programmi käigus omandatud teadmisi, saab uus C4 Cactus olema esimene Euroopa turule toodud Citroën, mis kasutab Progressive Hydraulic Cushions™ vedrustust. Selle eesmärgiks on luua C4 Cactusega sõidust „lendava vaiba“ kogemus, triikides rataste alla jääva teest välja viimse kui ebatasasuse.

Mirror Screen

Reisijad naudivad uue C4 Cactuse pardal digitaalse maailma võlusid, olles Android Auto, Apple Car Play™ või MirrorLink® abil keskkonsooli 7-tollise puuteekraani kaudu ühenduses oma nutiseadme olulisemate funktsioonidega. Citroën Connect Nav abistab aga teel olles nii liiklusinfo kui tanklate leidmisega.


Konfigureeri oma C4 Cactus

 


 

Konfigureeri

 

 


Garantii: 5 aastat või 150 000 km

Töölaua versioon