PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustegaKuupäev:Renneks käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Renneks andmekaitse põhimõtetega

Uuenenud C4 - täiesti ainulaadne mugavuselamus

Citroëni orienteeritus mugavusele on üldteada ka neile, kes nende autodega siiani kokku pole puutunud. C4-ga kinnistab Citroën taaskord oma oskust rõhuda väärtusele, mis on juba peaaegu sajandi jagu kuulsa Prantsuse margi vapiloomaks olnud. Ehkki me ei pruugi seda alati endale teadvustada, on mugavus väga oluline osa meie igapäeva autosõidust.

Kui võtta arvesse ajahulka, mida me autos veedame, siis võiksid need minutid-tunnid olla meeldivad. C4-s igal juhul on. Salongi koostekvaliteet on klass omaette, samuti on märkimisväärsed kasutatavad materjalid. C4 pakub tipptasemel mürasummutust, mis on omane muidu sootuks suurematele ja kallimatele autodele.

Lisaks võlub C4 kasutajat nii mõnegi nutikusega. Mitmel moel on seadistatav näidukute taustavalgus, pimedas väheolulise info ekraanilt ärakustutamine pole mitte üksnes leidlik, vaid ka juhi tähelepanuvõimet soodustav lahendus. C4 salongi muudavad õdusaks panoraamkatus ning väga mugavad istmed. Kõrgetasemelise audiosüsteemi saatel mööduvad kilomeetrid lausa lenneldes.

C4 rikkalik standardvarustus sisaldab automaatset kliimaseadet, kiirushoidukut ning 7-tollist puutetundliku ekraani, millega on mugav oma nutiseade liidestada.

Praktilisuse poolelt iseloomustab C4 pakiruum, mis mahutab antud klassi auto kohta erakordsed 408 liitrit. Moodsad PureTech bensiini- ja BlueHDi diiselmootorid on äärmiselt säästlikud, võimaldades läbi ajada kütusekuluga kõigest 3,6 l/100 km.

Kõikidele Citroëni sõiduautodele kehtib pikendatud tehasegarantii 5 a või 150 000 km.

Töölaua versioon