PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustegaKuupäev:Renneks käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Renneks andmekaitse põhimõtetega

Uus Citroën C3 – väle linnaauto

1 2 3 4

Uus C3 pole miskit, millest tänaval mööda saaks vaadata. Eristuva disaini ning ulatuslike kombineerimisvõimaluste abil kohtab tulevikus tänaval kaht samasugust sõidukit ilmselt harva.

Uus C3 on väga isikupärane ning tänu sellele ka tema omanik. Vaevalt juhtub, et tulevikus võib päeva jooksul kohata kaht identset C3-e, selle eest hoolitseb Citroën erinevate unikaalsete värvilahendustega. Kasutusel on üheksa põhivärvi, millele omakorda saab tonaalsust lisada kolme kontrastvärvi abil - katus, udutulede pesad, küljepeeglid ning Airbump'i servad värvitakse just seda tooni. Valikus on kokku 36 erinevat kombinatsiooni ning alati on tulemuseks argipäeva kirgastav lahendus. Just nagu Citroënile omane.

Erakordseim tehnoloogiline lahendus C3 juures on ConnectedCAM™. Tegemist on 2-megapikslilise ja GPS-ga ühendatud ette vaatava kaameraga, mille peamine funktsioon on salvestada liiklust. Kaamera aktiveerub liiklusõnnetuse korral automaatselt, suutes iseseisvalt säilitada õnnetusele eelnevad 30 ja järgnevad 60 sekundit videomaterjali. ConnectCAM™ saab aga kasutada ka juht, tehes lihtsa nupuvajutusega pilte või videolõike vahvatest juhtumistest teel olles. Sama lihtsalt saab tabatud hetked üles laadida sotsiaalmeediakanalitesse.

Kurvisõit on C3-e nunnu välisilme kõrval üks kõige suuremaid trumpe. Täpne rool pole üldsegi mitte ülevõimendatud nagu ühelt peamiselt linnasõiduks orienteeritud sõidukilt ootaks. Vedrustus ei lase autot ka hüplikul teel ebamääraselt kõikuma, olgu tee ebatasasus kuivõrd suur tahes. Uus C3 on lihtsalt nakatav, mistõttu pole mingi ime, kui pere teiseks autoks soetatud C3-e kasutamise üle hakkavad tekkima väiksemat sorti peretülid.

Suurt rolli mängib heade sõiduomaduste juures muidugi C3-e kergus - tühimass on baasmudelil kõigest 976 kg. Vaid 3,99 meetrise pikkuse juures pakub uus C3 antud klassi kohta suurepärase 300-liitrise pakiruumi.

Mootorivalik koosneb uutest PureTech bensiini- ning BlueHDi diiselmootoritest. 1,2-liitrine bensiinimootor on saadaval kolme erineva võimsusnäitajaga (67, 81 ja 110 hj), 1,6-liitrine diiselmootor aga kas 74 või 99 hj.

Rikkalik standardvarustus sisaldab lisaks muule konditsioneeri, rajalt väljumise hoiatust, püsikiirushoidjat ning istmesoojendusi. Lisaks on võimalik mootoreid kombineerida uue kuuekäigulise automaatkastiga.

Kõikidele Citroëni sõiduautodele kehtib pikendatud tehasegarantii 5 a / 150 000 km.

Töölaua versioon