Kuupäev:Märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega vastavalt Renneks Kaubandus OÜ Privaatsustingimustele.

AVASTA UUS CITROËN C3!

Väikekeskklassi autode maailmas on puhumas muutuste tuuled. Tänu ulatuslikele personaliseerimisvõimalustele võib trendikas Citroën C3 võib olla täpselt selline nagu seda soovid. C3 põhivärvid on ergastatavad teist värvi katuse, peeglikatete, udutule ümbriste ning Airbump® sisemuse abil. Nii ei jää C3 kunagi halliks ega igavaks.


DISAIN

Armastus esimesest silmapilgust on võimalik! C3 eksimatu stiilivalik ei luba teda segamini ajada ühegi teise autoga, personaliseerituna isegi mitte mõne teise C3-ga. Vabasta oma meeled ning ole täpselt selline nagu ise tahad - C3 tuleb kõikige hullude ideedega meeleldi kaasa!

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


SIGNATUURIGA ESIOSA

 

HÕLJUV KATUS

 

Kahes osas esituled koos neid ülalt ühendava iluvõre ning horisontaalse mootorikattega on moodsa aja Citroënide eristamatuks tunnusjooneks. Põrkeraua alumine osa on taotluslikult tumedad värvi rõhutamaks visuaalselt nõnda auto kõrgust ning luues "sõida-kõikjale" muljet. Annuse värskust annavad esiosale soovi korral värvitud udutulede ümbrised.

 

Katusevärve on valida kolme tooni seast ning koos C-piilari kontrastkleebisega luuakse vägagi erisline visuaalne efekt. Nn hõljuv katus annab C3-e kerejoontele vajaliku koguse dünaamilisust.


 

 

KATUSE DEKORATSIOONID

Lisaks katuse värvile võib selle keskosa personaliseerida valge või musta dekoratsiooni abil.

 

 

 


AIRBUMP® - DISAIN, MIS PÄRISELT TÖÖTAB!

Airbump® paneel on mõeldud täitmsaks kaht ülesannet: esiteks kaitsevad õhuga täidetud padjakesed auto külgi parklakõksude eest, teiseks näevad need lihtsalt äärmiselt lahedad välja.

Polüuretaan termoplastist Airbump® on äärmiselt kulumiskindel ning vastupidav päiksevalgusele, veele ning kriimustustele. Seitse õhuga täidetud padjakest kaitsevad C3-e kitsastes linnaoludes tahes tahtmata esinevate vigastuste eest. Sõltuvalt valikust on esimene neist kas punane või valge.36 VÄRVIKOMBINATSIOONI

Vähese värviküllasuse C3 kurtma ei pea. Valikus on 9 põhivärvi: Almond Green, Polar White, Cobalt Blue, Shark Grey, Arctic Steel, Ruby Red, Perla Nera Black, Orange Power ja Soft Sand.

Kombineerides neid 3 erinavat tooni katusevärviga (Onyx Black, Sport Red, Opal White) annavad kokku 36 kombinatsiooni, mille seast endale kokku panna auto nagu ei kellelgi teisel
KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


PERSONAALISEERI VASTAVALT ENDA MAITSELE

C3 personaliseerimis võimalused on peaaegu piiritud. Ühe- või kahetooniline kere? Koos või ilma Airbump®-ta? Tume või hele sisemus?

   

 

KONFIGUREERI VAATA ERIPAKKUMISI


MEELERAHUC3-s tunned end kui kookonis. Tuule- ning veeremüra on filtreeritud olematuks ning mugav vedrustus koos laiade istmetega pakuvad lõõgastavat äraolemist isegi pikkadel distantsidel. Panoraam-klaaskatuse kaudu salongi jõudvat valgust saab reguleerida päiksesirmi abil.MAHUTAVUS

Mugavatele ja ruumikatele panipaikadele tunned end C3-s kui kodus - kõik on täpselt õiges kohas ja nii kuis peab. Lisaks sellele on uksetaskud seestpoolt heledad, et neis hoitavad asjad oleksid hõlpsasti leitavad.

Ka pakiruumi mahutavuse osas pole kompromisse tehtud ning nõnda võib võib teele asuda kuni 300 liitri jagu pagasiga.


STIILSED DETAILID JA MATERJALID

Sõitjateruum koosneb hoolikalt valitud detailidest ning materjalidest, mis üheskoos loovad C3-s meeldiva õhustiku. Interjööri kujustamisel on saadud inspiratsiooni reisimisest. Selle märgiks on kasutusel kohvri-stiilis käepidemed-pandlad, tikandid armatuurlaual ning erilise tekstuuriga istmepolstrid.

PANORAAM-KLAASKATUS

 

KASUTAJASÕBRALIK SALONG

 

TERVITAVAD ISTMED

   

Panoraam-klaaskatus toob salongi tänu päevavalgusele juurde hulganisti avarust. Üleküllase valguse eest kaitseb aga päikesesirm.

 

C3-e pardal tunned end kui oma elutoas. Siin on hulganisti avarust ning ruumi nii reisijaile kui nende asjadele.

 

C3-e laiad istmed pakuvad sohvalikku mugavust, milles on võimalik veenduda juba neid ainuüksi vaadates. Kasutusel on parimad naturaalsed materjalid ning mängulised tekstuurid.


TEHNOLOOGILISELT INTELLIGENTNE

Citroën C3 on varustatud moodsaima tehnoloogiaga, mida antud autoklassis kohata võib. Esimesena maailmas on  C3 varustatud ConnectedCAM® pardakaameraga. Sõidu muudavad lihtsamaks häältuvastuse ning wifi-ühendusega 3D navigatsioonisüsteem, tagurduskaamera, reashoidmisabi ning pimenurga jälgimissüsteem.SALVESTA OMA SÕIDUKOGEMUS

ConnectedCAM® HD kaamera salvestab automaatselt kõik liiklusõnnestusele eelneva ning järgneva. Samuti saab kaamerat kasutada kõige muu huvitava ülespildistamiseks ning sotsiaalmeedias jagamiseks.


PURETECH BENSIINI- JA BLUEHDI DIISELMOOTORID

Viimase põlvkonna PureTech bensiini- ja BlueHDi diiselmootorid on ühtaegu nii efektiivsed kui säästlikud. Kolmesilindrilised PureTech bensiinimootorid on mitmeid aastaid järjest valitud parimateks jõuallikateks omas kategoorias.

1,2-liitrine bensiinimootor on saadaval kolme erineva võimsusnäitajaga ( 83 ja 110 hj), 1,5-liitrine diiselmootor aga 100 hj. Soovi korral võib 110 hj PureTech bensiinimootori kombineerida 6-käigulise automaatkäigukastiga.


C3 WRC - ATLEETLIKKUS ON GEENIDES!

C3 WRC on C3-e tavaversiooni lähisugulane, mille abil püüab Citroën saavutada oma endisaegset ralliradade hiilgust. Võidusõit on Citroënil geenides ning aastatel 2003-2005 ja 2008-2012 oldi WRC parimad konstruktorite ning 2004-2012 sõitjate arvestuses.


Garantii: 5 aastat või 150 000 km

Töölaua versioon