PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustegaKuupäev:Renneks käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Renneks andmekaitse põhimõtetega

1 2 3 4 5

C-Elysée - elegantne ja praktiline!

Uuenenud C-Elysée pakub soodsa hinna eest elegantsesse kesta pakendatud asjalikku kooslust praktilisust hindavale inimesele. 

Disainerid alustasid C-Elysée juures täiesti puhtalt lehelt ning juba esimestest pliiatsitõmbest oli eesmärgiks ühendada atraktiivsus tasakaalukusega. Auto esiosa ei jäta kahtlust brändi traditsioonidest, sest lai kroomitud iluvõre rõhutab prantslaslikku elegantsi. Auto kuju on harmooniliselt pilkupüüdev ning sellele annavad omakorda kontrasti proportsionaalselt kaarduvad tagatiivad.

C-Elysée on saanud kõik väärtusliku, mille Citroën on omandanud tehnoloogia- ja disainieksperdina. C-Elysée disain ja funktsionaalsus on otsene vastus klientidele, kelle jaoks on auto puhul oluline praktilisus üheskoos taskukohase hinnaga.

Uuenenud C-Elysée rikkalik baasvarustus sisaldab lisaks muule 7-tollist puutetundlikku ekraani, millele on võimalik kuvada kõik nutitelefoni olulisemad funktsioonid, kiirushoidjat, konditsioneeri ning 16-tolliseid valuvelgi.

Mootorivalik koosneb kahest bensiini- ning ühest diiselmootorist. Lisaks headele kiiruslikele omadustele on need ka erakordselt säästlikud, tarbides kombineeritud tsüklis vaid 3,8 l/100 km.

Kõikidele Citroëni sõiduautodele kehtib pikendatud tehasegarantii 5 a või 150 000 km.

Töölaua versioon