PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustegaKuupäev:Renneks käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Renneks andmekaitse põhimõtetega

1 2 3

Uus Berlingo - lõõgastav ja praktiline

Berlingo on juba aastaid olnud müüduimaid mahtuniversaale. Oma ülima praktilisuse ning salongi lihtsa varieeritavuse tõttu sobib see samaaegselt nii peresõidukiks kui tõsiseks töövahendiks.

Kolmanda põlvkonna Berlingo on taaskord suunanäitajaks segmendis, mille loojaks Citroën 90ndatel aastatel oli. Tegemist on mudeliga, mis on oma segmendi mõõdupuu. Uus Berlingo on suutnud aja jooksul uueneda, kuid jääda mitmekülgsuse ja praktilisuse etaloniks – näiteks läbi kolme eraldi tagaistme kasutuselevõtu, multifunktsionaalse Modutop® katusekonstruktsiooni või avatava tagaluugiakna. Uut Berlingot on osatud muuta, et see omandaks veelgi enam stiili, mugavust ja dünaamilisi sõiduomadusi.

Uue Citroëni uus vorm ja stiil

Uus Berlingo on saadaval kahes kerepikkuses M ja XL, kerepikkustega vastavalt 4,4 ja 4,75 meetrit. Mõlemal juhul võib istekohti olla kas 5 või 7 ning viimase rea istmed on soovi korral võimalik autost välja tõsta. Uus Berlingo kasutab teisteltki Citroëni mudelitelt tuntud EMP2-platvormi, mis tänu lühikesele esiülendile aitab kaasa uue Berlingo sõiduautolikele sõiduomadustele.

Uue Berlingo puhul on ilmeksimatult tegemist Citroëniga. Väljendusrikas esiosa moodustub koos kõrge mootorikatte ning kahes osas esituledega. Jõulisust ning stiili lisab Airbump® küljekaitse, mis vastavalt valitud värvipaketile võib koos udutulede ümbrisega olla värvitud kas mustaks, valgeks või oranžiks.

Minimalistlik ja mugav

Uus Berlingo on osaks Citroën Advanced Comfort® programmist, mille eesmärk on iga mudeli juures tagada käsikäes selle kasutamise lihtsus, mugavus ning praktilisus. Nii on uue Berlingo salongis rõhku pandud pehmetele materjalidele, laiadele istmetele ning mürasummutusele.

Citroëni vaimus puhtailmeline ja minimalistlikus stiilis valgusküllane salong pakub reisijaile lõõgastavat meelerahu. Keskkonsooli nupuvaba instrumendipaneel ja erinevad stiilsed salongikujunduse elemendid loovad Citroënis õdusa äraolemise tunde, täpselt nagu ühes korralikus prantsuse kohvikus.

Praktilisem, kui unistada oskad 

Sõltumata versioonist on uus Berlingo alati praktiline. Kõrge kere ning kaks külgust teevad sissepääsu hõlpsaks isegi kolmanda rea istmetele. Tagumise rea istmeid on võimalik edasi-tagasi liigutada, kokku klappida või suisa autost välja tõsta. Keskmise rea istmed on samuti ükshaaval liigutatavad ning võimaldavad Magic Flat® funktsiooni abil saada ühtlaselt sileda pakiruumi.

Vaatamata oma kompaktsetele välismõõtmetele mahutab Berlingo palju. Kerepikkus M võtab lisaks viiele reisijale pardale 775 ning XL versioon koguni 1050 liitrit pagasit. Istmeid nutikalt kokkuklappides on pakiruumi võimalik suurendada koguni 4000 liitrini. Kõrvalistuja istme kokkuklappimise järel mahutavad M ja XL vastavalt 2,7- ja 3,05-meetrit pikkasid esemeid.

Modutop® katus pole vaid elektriliselt juhitava päiksesirmiga klaaskatus, vaid loob Berlingo lae alla ennenägematu riiulite-sahtlite süsteemi. Reisikohvrit meenutav kindalaegas Top Box neelab aga vaevata ühe või mitu sülearvutit.

     

Turvaliselt teel

19 juhti abistavat süsteemi

Ühenduvus maailmaga

     

Tänu uue Berlingo juures kasutatava EMP2-platvormile ning selle juures saavutatud sõiduomadustele tunned end teel olles alati turvaliselt.

19 juhti abistavat süsteemi sisaldavad teiste seas STOP-funktsiooniga adaptiivset kiirushoidjat, aktiivset sõidurealt väljakaldumise ja juhi tähelepanu hajumise hoiatus-süsteemi, järelhaagise stabiliseerimissüsteemi jpm. Uus Berlingo aitab mugavalt olla ühenduses kogu ülejäänud maailmaga. Selleks on pardal 3D Connect NAV, Citroën ConnectBox, Apple CarPlay ning Android Auto.

 

Uus Berlingo on standardvarustuses 5 a / 150 000 km garantiiga.

Töölaua versioon